13 Вересня 2012, 11:48

600-річчя села Микуличина, що на Яремчанщині, святкуватимуть зі смаком та користю. 21 вересня тут відкриється ІІІ фестиваль автентичної карпатської кухні "Смачний Спас". Цьогоріч кулінарне дійство присвячене святкуванню дня села Микуличина. Основою карпатських страв стануть лише натуральні, екологічно чисті продукти.

Всі наїдки будуть приготовлені за старовинними рецептами. А гості фестивалю зможуть приготувати їх з власноруч, інформує Вежа.

Організатори "Смачного Спасу" запевняють, голодними у Микуличині не залишиться ніхто: ні гурмани, ні вегетаріанці.

Також на відвідувачів фестивалю чекають численні майстер-класи зі стародавніх гірських ремесел та гуцульські етнографічні забави.

Повний календар фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів на 2012 рік можна переглянути тут.

Музей "Українська старовина"

Музей екології та етнографії Карпатського краю

Національний заповідник «Давній Галич»