02 Грудня 2012, 11:42

Зібрати на одному святі усіх прикарпатських жінок, які вміють робити і роблять різні вироби ужиткового мистецтва власними руками має намір керівництво івано-франківської мистецької галереї “Бастіон”. Про це арт-менеджер галереї Катерина Чередніченко розповіла 30 листопада, під час засідання круглого столу для представників туристичних організацій Івано-Франківська.

Зі слів пані Чередніченко, йдеться про фестиваль “Майстриня Прикарпаття”, який відбуватиметься на подвір’ї “Бастіону” вже 8 грудня, пише Коломия ВЕБ Портал.

“Запрошуємо жінок, дівчат, які щось виготовляють власними руками, - зазначила арт-менеджер, - В такий спосіб ми хочемо подивитись, як люди відреагують на проведення подібного заходу з мінімальною рекламою”.
На разі керівництво галереї вже отримало близько 30 заявок на участь у заході.

Контакти галереї:

провулок Фортечний,1

м. Івано-Франківськ, 76018

тел. (0342) 75-08-71

тел.факс (0342) 75-08-81

e-mail: bastionif@ukr.net

Кутський краєзнавчий музей

Музей "Герої Дніпра"

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського