03 Грудня 2012, 12:20

З нагоди 25-ти річного ювілею Музею писанкового розпису (м. Коломия) колекціонерами – філателістами виготовлено клубні (недержавні) поштові конверти. Саме завдяки такій поштовій продукції популяризуються цікаві події та об’єкти в житті області.

Виготовлені конверти представляють історію музею в двох періодах його історії – минулому та сучасному. На першому зображено церкву Благовіщення в м. Коломия в якій з 1987 по 1990 р. перебував музей на початковому етапі свого становлення. Поруч церкви розміщено зображення традиційного плетеного кошика з писанками.

На другому конверті зображено сучасне приміщення музею, в якому він знаходиться з 2000 року. Прикрашає конверт світлина маленької дівчинки, яка розписує писанку.

Всі конверти виготовлені в кольорі. Ініціаторами їхнього видання є Микола Мацюк та Ярема Процик. Конверти вже тепер через незначний наклад є філателістичною рідкістю.

До теми: Коломийський музей писанкового розпису відзначив 25-річчя (Відео)

Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича

Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)