Фестивалі

Наступна сторінка

Фестиваль АртПоле збире на Прикарпатті представників 12 країн світу. Програма

25 Червня 2013
10-14 липня 2013 року в с.Уніж Івано-Франківської обл., на мальовничому березі Дністра відбудеться традиційний міжнародний фестиваль АртПоле.

Міжнародний кулінарний фестиваль відбудеться в Івано-Франківську

08 Квітня 2013
В Івано-Франківську відбудеться міжнародний кулінарний фестиваль. В рамках святкування Дня міста, 10 і 11 травня 2013 року кухарі з Румунії, Словаччини і Угорщини представлятимуть в Івано-Франківську кращі зразки кулінарної спадщини Карпат.

Свято ковалів 2013 в Івано-Франківську. Програма фестивалю

08 Квітня 2013
Івано-Франківськ прийматиме свято ковалів 2013 з 10 по 12 травня. Цього року це буде вже одинадцята міжнародна зустріч ковалів в Івано-Франківську. Основним завданням фестивалю є збереження ковальського мистецтва як ремесла.

У легендарному Карпатському селі Криворівня пройде унікальний фестиваль

08 Квітня 2013
11-12 травня в Україні вперше пройде музично-туристичний фестиваль "Черемош-фест". Про це розповіли організатори фестивалю під час прес-конференції в Києві.

«Калуська весна» - наступного року стане обласним фестивалем

08 Квітня 2013
У Калуші триває ІІІ міський фестиваль «Театральна весна-2013» за участю 13-ти аматорських та професійних театрів Прикарпаття, що розпочався 24 березня, а завершиться 28 квітня.

Коломия готується до травневого Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Писанка»

04 Квітня 2013
11-12 травня у місті Коломиї вже всьоме відбудеться фольклорний фестиваль «Писанка».

До дійства залишилось трохи більше місяця, тож місцева влада, заручившись підтримкою управління культури, у справах релігій та національностей облдержадміністрації активно готується до приїзду гостей, яких тут очікують вдвічі більше як минулого року.

Фольклорний музейно-туристичний фестиваль "ГАЛИЦЬКА БРАМА" пройде на Прикарпатті

03 Квітня 2013
Як повідомили Ліхтарям у національному заповіднику "Давній Галич", 19 травня 2013 року, в Музеї народної архітектури та побуту Прикарпаття, що в с.Крилосі, відбудеться фольклорний музейно-туристичний фестиваль "ГАЛИЦЬКА БРАМА".

У неділю у Калуші — відкриття “Театральної весни”. Будуть ходулі і спецефекти

19 Березня 2013
Як повідомляли “Вікна”, з 24 березня по 28 квітня 2013 року в місті Калуші проходитиме фестиваль “Театральна весна-2013” за участю професійних та аматорських колективів з багатьох міст і районів області.

На Прикарпатті відбудеться фестиваль гумору

12 Березня 2013
У неділю, 17 березня,о 15.00 в Богородчанському будинку культури відбудеться літературний фестиваль гумору ім. Павла Добрянського. Ініціатива проведення фестивалю належить голові обласного осередку Національної спілки письменників України Євгенові Барану і письменнику Василю Бабію.

Івано-Франківськ готується до «Прикарпатської весни» (фото)

21 Лютого 2013
1 березня в Івано-Франківській обласній філармонії стартує традиційний фестиваль «Прикарпатська весна». Про це вчора на прес-конференції повідомило керівництво філармонії. За словами директора філарморнії Андрія Савки, цьогоріч акцент у підготовці до фестивалю робили не на місцевих виконавцях, а на гостях. А тому глядачі впродовж двох тижнів матимуть змогу спостерігати не тільки за виступами уже знайомих колетивів і артистів, а й послухати відомих українських і закордонних виконавців.

Музей визвольних змагань ім. Василя Андрусяка «Грегора Різуна» полковника ОУН-УПА

Історико-краєзнавчий музей селища Ворохта

Домашній музей жіночих прикрас