Виставки та презентації

Наступна сторінка

Культурно-мистецькі акції та виставки в Музеї мистецтв Прикарпаття 4 - 10 листопада 2013 р.

01 Листопада 2013
Музей мистецтв Прикарпаття запрошує відвідати наступні заходи:
.
05.11.2013 р. о 15:00 - Концерт студентів V курсу Музичної Академії ім. П.І.Чайковського - Арсен Яковенко, Володимир Роздольський ( контрабас, фортепіано)

«Удвох по стежині малярства» - виставка Богдана Кузіва та його сина відбудеться в Музеї мистецтв Прикарпаття

07 Жовтня 2013
10 жовтня о 15-00, в Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться відкриття виставки Богдана Кузіва (спільно з сином Орестом) - «Удвох по стежині малярства».
Художник-живописець , працює здебільшого у стилі критичного реалізму ; жанри: пейзаж, натюрморт, мореністика, портрет.

Які цікаві події відбудуться у Івано-Франківську цього тижня

09 Квітня 2013
Пропонуємо Вашій увазі огляд культурно-мистецьких подій, які можна відвідати цього тижня у Івано-Франківську:

Цього тижня в Івано-Франківській філармонії опера Фігаро та піаністка з Нідерландів (АНОНС)

08 Квітня 2013
Цього тижня в Івано-Франківській філармонії відбудеться два концерти. Завтра, 9 квітня, вперше в Івано-Франківську в рамках проекту Оперний феєрверк — опера Вольфганга Амадея Моцарта «Весілля Фігаро». Комічна інтрига у театралізованому дійстві за участі солістів філармонії та академічного камерного оркестру «Harmonia nobile».

Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку Михайла Зорія до 105-ї річниці від дня народження художника

05 Квітня 2013
Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку Михайла Зорія , присвячену 105-й річниці від дня народження художника. Експозиція представляє близько 40 портретів, пейзажів та замальовок митця з фондів Музею. Серед них - автопортрет художника на червоному фоні та портрет українського диригента Дмитра Котка, який вперше представлено з приватної колекції.

У неділю оперету «Сільва» Будапештського оперного театру побачать іванофранківці та гості обласного центру

05 Квітня 2013
7 квітня о 19.00 на сцені обласного академічного муздрамтеатру імені Івана Франка - оперета Імре Кальмана «Сільва» («Королева чардашу») Будапештського оперного театру (Угорщина).

Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку закарпатських художників

04 Квітня 2013
Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку закарпатських художників з Мукачева, які входять у творче об’єднання «Райдуга». Експозиція представляє живописні картини, створені, переважно, на весняну тематику.

Цього тижня у філармонії симфонічна і камерна музика (АНОНС)

02 Квітня 2013
Цього тижня в Івано-Франківській філармонії відбудеться два концерти. Так в четвер, 4 квітня, відбудеться концерт симфонічного оркестру обласної філармонії за участю піаніста з Англії Джонатана Пауелла.

Новий туристичний маршрут «Мистецька палітра Прикарпаття» представили в Івано-Франківську (фото)

27 Березня 2013
В Івано-Франківську представили новий туристичний маршрут в рамках проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

Презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» та виставка робіт народних майстрів відбудуться у "Бастіоні"

19 Березня 2013
26 березня 2013 року об 11.00 в приміщенні фортечної галереї "Бастіон" (м.Івано-Франківськ, провулок Фортечний, 1) відбудуться засідання круглого столу та презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

Музей історії міста Болехова ім. Романа Скворія

Музей визвольних змагань Прикарпатського краю