Наступна сторінка

01 Листопада 2013
Музей мистецтв Прикарпаття запрошує відвідати наступні заходи:
.
05.11.2013 р. о 15:00 - Концерт студентів V курсу Музичної Академії ім. П.І.Чайковського - Арсен Яковенко, Володимир Роздольський ( контрабас, фортепіано)

07 Жовтня 2013
10 жовтня о 15-00, в Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться відкриття виставки Богдана Кузіва (спільно з сином Орестом) - «Удвох по стежині малярства».
Художник-живописець , працює здебільшого у стилі критичного реалізму ; жанри: пейзаж, натюрморт, мореністика, портрет.

09 Квітня 2013
Пропонуємо Вашій увазі огляд культурно-мистецьких подій, які можна відвідати цього тижня у Івано-Франківську:

08 Квітня 2013
Цього тижня в Івано-Франківській філармонії відбудеться два концерти. Завтра, 9 квітня, вперше в Івано-Франківську в рамках проекту Оперний феєрверк — опера Вольфганга Амадея Моцарта «Весілля Фігаро». Комічна інтрига у театралізованому дійстві за участі солістів філармонії та академічного камерного оркестру «Harmonia nobile».

05 Квітня 2013
Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку Михайла Зорія , присвячену 105-й річниці від дня народження художника. Експозиція представляє близько 40 портретів, пейзажів та замальовок митця з фондів Музею. Серед них - автопортрет художника на червоному фоні та портрет українського диригента Дмитра Котка, який вперше представлено з приватної колекції.

05 Квітня 2013
7 квітня о 19.00 на сцені обласного академічного муздрамтеатру імені Івана Франка - оперета Імре Кальмана «Сільва» («Королева чардашу») Будапештського оперного театру (Угорщина).

04 Квітня 2013
Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку закарпатських художників з Мукачева, які входять у творче об’єднання «Райдуга». Експозиція представляє живописні картини, створені, переважно, на весняну тематику.

02 Квітня 2013
Цього тижня в Івано-Франківській філармонії відбудеться два концерти. Так в четвер, 4 квітня, відбудеться концерт симфонічного оркестру обласної філармонії за участю піаніста з Англії Джонатана Пауелла.

27 Березня 2013
В Івано-Франківську представили новий туристичний маршрут в рамках проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

19 Березня 2013
26 березня 2013 року об 11.00 в приміщенні фортечної галереї "Бастіон" (м.Івано-Франківськ, провулок Фортечний, 1) відбудуться засідання круглого столу та презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича

Івано-Франківський історико-меморіальний музей Олекси Довбуша