20 Лютого 2012, 02:18
Завтра, 21 лютого, в Івано-Франківську відкриється фотовиставка «Відрядження в один кінець: Колима / ГУЛАГ / Аляска». На фотографіях можна буде побачити, як виглядають сьогодні сталінські концтабори. Це виставка трьох фотохудожників — харків'янина Володимира Оглобліна, жителя Черкас Володимира Манькути та жителя російського Магадана Андрія Ларіонова, які побували там, де ще збереглися сліди колишніх таборів ГУЛАГу.
Назва «Відрядження в один кінець» не випадкова: саме так називали відправку політв'язнів на роботу на Колиму, звідки не було вороття. У деяких «відрядження» ув'язнені, навіть найміцніші, витримували не більше 3-5 місяців. Виставка відкриється у вівторок 21 лютого о 15 годині в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (ІІ поверх).

Музей караїмської історії та культури

Музей–оселя родини Івана Франка

Музей "Українська старовина"