Попередня сторінка Наступна сторінка

«Мистецька палітра» Надвірнянщини (фото)

05 Лютого 2013
2 лютого 2013 року відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в Надвірнянський район.

"Мистецька палітра" завітала в Коломию (фото)

30 Січня 2013
29 січня 2013 року представники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації та Регіонального туристично-інформаційного центру в рамках проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» здійснили поїздку в місто Коломию.

Сьогодні 70-річний ювілей святкує видатний краєзнавець Михайло Головатий. Вітаємо!

22 Січня 2013
Сьогодні 70-річний ювілей святкує видатний краєзнавець, громадсько-культурний діяч Михайло Іванович Головатий. Щиро вітаємо та зичимо Вам щастя і здоров’я, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться ваші творчі задуми та плани, а усі ваші починання нехай супроводжує надія та успіх!

Художник Михайло Дейнега відкрив виставку своєї творчості в Івано-Франківську

22 Січня 2013
В Івано-Франківській арт-галереї «Бастіон» художник Михайло Дейнега відкрив виставку своїх картин «Творчість. Михайло Дейнега». Експозиція презентує понад три десятки картин митця, зроблених ним за останні 3 роки.

У Космачі виготовляють трембіти (фото)

22 Січня 2013
21 січня відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в с. Космач та Яблунів Косівського району.

«Мистецька палітра» Яремчанщини (фото)

17 Січня 2013
16 січня робоча група проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» здійснила поїздку на територію Яремчанської міської ради.

«Мистецька палітра Прикарпаття» - Галицький та Тисменицький райони (фото)

11 Січня 2013
10 січня робоча група проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» відвідала учасників проекту у Тисменецькому та Галицькому районах. У м. Галичі вже 22 роки функціонує Мала академія народних ремесел, що є осередком відродження і розвитку галицьких народних промислів. Зараз тут працює 20 педагогів, діє 57 гуртків декоративно-прикладного мистецтва, у яких займається 608 дітей не тільки з Галича, але й цілого району.

Косівська кераміка та писанкарство офіційно стали культурною спадщиною України

08 Січня 2013
В Україні започатковано Перелік об’єктів нематеріальної культурної спадщини. Відповідним наказом Міністерства культури визначено перші об’єкти (елементи) нематеріальної культурної спадщини України та затверджено зразок відповідної облікової картки.

«Мистецька палітра» Богородчанщини (фото)

04 Січня 2013
03 січня відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в Богородчанський район. У смт. Богородчани знаходиться мистецький салон “Світло писанки”, створений у 2008 році, де представлені роботи майстрів народного мистецтва.

Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича

Історико-краєзнавчий музей с. Чернелиця